dowolna

Działki na sprzedaż Chwaszczyno - Oferty sprzedaży działek

94 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

94 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Mickiewicza

Chwaszczyno,pomorskie

399 000 zł1 061 m² 376,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 1061 m2 w miejscowości Chwaszczyno z piękną panoramą domów jednorodzinnych. Przy działce jest sieć wodociągowa, sieć energetyczna gotowa do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa

Chwaszczyno,pomorskie

3 500 000 zł14 161 m² 247,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka usługowa z możliwością składów i magazynów przy Węźle Chwaszczyno w ciągu Trasy Kaszubskiej. Lokalizacja Nieruchomość położona w Chwaszczynie, przy granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Chwaszczyno

Chwaszczyno,pomorskie

1 100 000 zł3 200 m² 344 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Mam do zaprezentowania rewelacyjna Działkę w Chwaszczynie!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Chwaszczyno

Chwaszczyno,pomorskie

960 000 zł3 200 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Mam do zaprezentowania rewelacyjna Działkę w Chwaszczynie!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Chwaszczyno

Chwaszczyno,pomorskie

240 000 zł800 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Mam do zaprezentowania rewelacyjne Działki w Chwaszczynie!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Chwaszczyno

Chwaszczyno,pomorskie

375 000 zł1 000 m² 375 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Mam do zaprezentowania rewelacyjne Działki w Chwaszczynie!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Mickiewicza

Chwaszczyno,pomorskie

410 000 zł1 061 m² 386,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Bursztynowa

Chwaszczyno,pomorskie

549 000 zł1 003 m² 547,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Płaska działka budowlana na wzniesieniu, 100 m od jeziora. Teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej wolnostojącej. Dobry dojazd do Obwodnicy Trójmiasta. Blisko szkoły, przedszkola, sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Chwaszczyno

Chwaszczyno,pomorskie

799 999 zł3 200 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Mam do zaprezentowania rewelacyjna Działkę w Chwaszczynie!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Chwaszczyno,pomorskie

550 000 zł1 000 m² 550 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana na osiedlu domów jednorodzinnych między dwoma jeziorami - jeziorem wysockim I jeziorem osowskim! lokalizacja: nieruchomość położona jest na pograniczu dwóch miejscowości -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Chwaszczyno

Chwaszczyno,pomorskie

170 000 zł1 050 m² 162 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

W sprzedaży działka w Dobrzewinie z warunkami pod zabudowę bliżniaczą mieszkaniową, bądz jednorodzinną o powierzchni 1050 m2, usytuowana na obrzeżach wsi Dobrzewino, nieopodal trasy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Mickiewicza

Chwaszczyno,pomorskie

275 000 zł1 050 m² 261,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Płaska działka budowlana W chwaszczynie Z mediami! lokalizacja: nieruchomość znajduję się w Chwaszczynie, gminie Żukowo przy ulicy Księdza Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Chwaszczyno

Chwaszczyno,pomorskie

4 100 000 zł6 800 m² 602,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka: na sprzedaż nieruchomość położona w Chwaszczynie (gmina Pszczółki) miejscowości położonej 20 km od Gdańska. Dzięki niedalekiej odległości dojazd z miejscowości Chwaszczyno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Warcisława I

Chwaszczyno,pomorskie

580 000 zł1 278 m² 453,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Jesteś zainteresowany działką w cichej, zielonej, pięknej okolicy w pobliżu Trójmiejskiego parku Krajobrazowego z dala od zgiełku miasta? Szukasz działki pod zabudowę jednorodzinną?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Oliwska

Chwaszczyno,pomorskie

6 400 000 zł18 568 m² 344,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka o powierzchni 18 568m2 z wydanym projektem na budowę domów w zabudowie szeregowej i bliźniaczej. Zgodnie z koncepcją, przygotowaną pod tą działkę, można wybudować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Tuchomska

Chwaszczyno,pomorskie

210 000 zł903 m² 232,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

[rezerwacja] Oferta od właściciela. Jest aktualna i bezpieczna pod względem formalno-prawnym(księga wieczysta, akt notarialny). Działka pod budowę jednorodzinną według Warunków zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Bursztynowa

Chwaszczyno,pomorskie

351 050 zł1 003 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Atrakcyjna płaska działka budowlana na wzniesieniu, 100 m od jeziora. Teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej wolno stojącej - woda, gaz, prąd, telefon. Dobry dojazd do Obwodnicy Trójmiasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Rewerenda

Chwaszczyno,pomorskie

250 000 zł1 014 m² 246,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas!:) Najniższa cena - nie będzie słychać Trasy Kaszubskiej Malowniczo położona działka budowlana, o kształcie idealnym pod zabudowę jednorodzinną/ bliźniaczą. Wydane warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Słoneczna

Chwaszczyno,pomorskie

1 390 000 zł5 600 m² 248,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 5600 m2 idealna pod inwestycję deweloperską opis: działka o powierzchni 5600m2 objęta jest miejscowym planem zagospodarowania, który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Chwaszczyno

Chwaszczyno,pomorskie

345 000 zł1 500 m² 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prostokątna działka budowlana Z warunkami zabudowy blisko lasu! lokalizacja : Nieruchomość znajduję się w Chwaszczynie w miejscowości znanej z obfitych, zielonych lasów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Torfowa

Chwaszczyno,pomorskie

408 000 zł4 800 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana pod lasem Z warunkami zabudowy! lokalizacja: nieruchomość położona jest w prężnie rozwijającym się Chwaszczynie. Miejscowość ta jest świetnie skomunikowana, co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Kawelska

Chwaszczyno,pomorskie

600 000 zł1 000 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka umiejscowiona na wzgórzu z którego widać jezioro. W tle jest 5 dębów które tworzą piękne tło dla drewnianego domu który został zaprojektowany pod ten teren. Z działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Sobiesława I

Chwaszczyno,pomorskie

450 000 zł1 000 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka w Chwaszczynie, na granicy z Osową! lokalizacja: nieruchomość znajduję się w prężnie rozwijającym się Chwaszczynie, znajdującym się zaledwie 10min od węzła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Mickiewicza

Chwaszczyno,pomorskie

350 000 zł1 338 m² 261,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana Z prywatnym zagajnikiem! lokalizacja : Nieruchomość znajduję się w rozwijającej się miejscowości Chwaszczyno. Jest to idealne miejsce dla pasjonatów przyrody, dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Wąska

Chwaszczyno,pomorskie

1 450 000 zł5 600 m² 258,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Ta nieruchomość stwarza wiele możliwości. Teren można podzielić i wybudować na nim domy jednorodzinne. Można również wykorzystać działkę do zbudowana na niej swojej firmy. Wszystko zależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Rewerenda

Chwaszczyno,pomorskie

230 000 zł1 003 m² 229,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

! działka zarezerwowana! Oferta dostępna tylko w naszym biurze!:) Malowniczo położona działka budowlana, o kształcie idealnym pod zabudowę jednorodzinną/ bliźniaczą. Wydane warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Polna

Chwaszczyno,pomorskie

215 000 zł716 m² 300,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana Z pozwoleniem na budowę I Z projektem domu! lokalizacja: nieruchomość znajduję się w prężnie rozwijającej się miejscowości Chwaszczyno. Jest to miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Chwaszczyno

Chwaszczyno,pomorskie

295 000 zł1 166 m² 253 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Działka o powierzchni 1166 m2 (35,5m x 33m) znajdująca się w miejscowości Karczemki (300m do granicy Chwaszczyna) ul. Turkusowa, gmina Szemud. Nieruchomość idealna dla rodziny i pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Reja

Chwaszczyno,pomorskie

2 300 000 zł9 034 m² 254,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferta dla dewelopera. Przedmiotem oferty jest działka o powierzchni 9034 m2 wraz z projektem budowlanym i pozwoleniem na budowę sześciu domów w zabudowie bliźniaczej,12 domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Katarzyny

Chwaszczyno,pomorskie

182 910 zł871 m² 210 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka położona przy drodze, narożna, przeznaczona pod budownictwo handlowo - usługowe, dojazd utwardzony (płyty jumbo), teren płaski, na działce prąd i woda, w pobliżu Jezioro Wysockie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Katarzyny

Chwaszczyno,pomorskie

539 623 zł4 249 m² 127 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Gdańsk Osowa działka na sprzedaż. Piękna działka o pow. 4380mkw, ładnie położona, otoczona lasem, z naturalnym oczkiem wodnym, dojazd drogą gruntową od ul. Sambora. W sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Świętobora

Chwaszczyno,pomorskie

416 000 zł2 600 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Piękna, urokliwa działka budowlana w otulinie lasu! Dobry dojazd do działki od strony Osowy drogą Oliwską (przedłużenie Kielnieńskiej) lub drogą Nowy Świat. Dobre połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Lisia

Chwaszczyno,pomorskie

1 360 000 zł6 800 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka o powierzchni 6800 m2, zlokalizowana w Chwaszczynie w pasie Wzgórz Chwaszczyńskich nad Jeziorem Osowskim. Projekt zagospodarowania przewiduje budowę czterech budynków bliźniaczych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna, ul. Mickiewicza

Chwaszczyno,pomorskie

1 200 000 zł12 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka w Chwaszczynie o powierzchni 12000m2. Dzieli się na dwie części: 8200m2 - część niezalesiona 3800m2 - część zalesiona (można przekwalifikować na zadrzewioną) Wszystkie media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Jana Pawła II

Chwaszczyno,pomorskie

250 000 zł1 299 m² 192,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Bardzo atrakcyjna cena! Bardzo ładna, ustawna działka, w Chwaszczynie. Działka o powierzchni 1299 m2, budowlana z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinnym, płaska. Wydana decyzja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Torfowa

Chwaszczyno,pomorskie

408 000 zł4 800 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka o metrażu 4 800 m2, dla której wydano decyzje o warunkach zabudowy na budowę budynku usługowego z dopuszczeniem funkcji mieszkalnej z garażem. Prąd, woda, gaz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Polna

Chwaszczyno,pomorskie

229 991 zł1 000 m² 229,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas. Działka o powierzchni 1001 m2 blisko komunikacji, z szybkim dojazdem do Gdyni i Gdańska. Warunki zabudowy. Jedyna działka w okolicy z suchym gruntem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Rewerenda

Chwaszczyno,pomorskie

260 520 zł1 002 m² 260 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka pod zabudowę jednorodzinną o pow.1002m2 połączonej z ul. Rewerenda drogą wewnętrzną, do której udziały zawarte są w cenie.Oddalona 400m od głównej drogi ulica Rewerenda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona

Chwaszczyno,pomorskie

250 000 zł1 000 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Sprzedam zadbaną działkę w bardzo dobrej lokalizacji - ulica na uboczu, wśród drzew z widokiem na las, oddalona od hałasu, a jednocześnie zaraz przy ulicy Oliwskiej oraz Gdyńskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Chwaszczyno

Chwaszczyno,pomorskie

250 000 zł1 218 m² 205,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka o powierzchni 1218m2 położona w Chwaszczynie z przeznaczeniem pod budownictwo jednorodzinne. Brak ogrodzenia, media w drodze. Atutem działki jest niewątpliwie jej lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna, ul. Mickiewicza

Chwaszczyno,pomorskie

1 200 000 zł12 000 m² 100 zł/m²

 

 

 

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij