dowolna

Działki Chwaszczyno – ogłoszenia sprzedaży i wynajmu działek na Pomorzu

101 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

101 ogłoszeń

1 499 000 zł900 m² 1 665,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Jedyna działka na osiedlu z widokiem na Jezioro Wysockie! Osiedle "białe Żagle" leży w otulinie Trójmiejskiego Parku Narodowego w bezpośrednim sąsiedztwie lasów i jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł6 800 m² 661,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty: atrakcyjna działka usługowo - mieszkaniowa z dużymi możliwościami zabudowy w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł1 800 m² 261,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kaskadowa działka budowlana w Chwaszczynie - idealne miejsce na Twój dom! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą działki budowlanej o powierzchni 1800 m , położonej.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł6 800 m² 661,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka: na sprzedaż nieruchomość położona w Chwaszczynie (gmina Żukowo) miejscowości położonej 20 km od Gdańska. Dzięki niedalekiej odległości dojazd z miejscowości Chwaszczyno do.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

530 000 zł744 m² 712,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż pięknie położone działki położone na granicy Osowy i Chwaszczyna przy ulicy Oceanicznej. Działki położone na kameralnym, spokojnym, rozwijającym się osiedlu,.

Szczegóły ogłoszenia

454 950 zł1 011 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka budowlana o powierzchni 1011 m przy lesie |.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł1 238 m² 362,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Posiadam do sprzedaży malowniczo działkę położoną w Chwaszczynie przy ul Mickiewicza blisko lasu. Zgodnie z wz działka przeznaczona jest pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł2 200 m² 454,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka zlokalizowana jest na granicy Chwaszczyna Bojana i Gdyni.Płaska. Nieogrodzona.O wymiarach szerokość 32m i długość 70 m. Na granicy działki znajduje się skrzynka elektryczna oraz.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł1 042 m² 479 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o własnym domu blisko natury, ale z szybkim dojazdem do miasta? Ta działka to prawdziwa perełka! - Lokalizacja: ul. Kaszubska Droga - spokojna, zielona okolica w sąsiedztwie Jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

73 165 zł14 633 m² 5 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Oferta bez prowizji Utwardzona działka usługowa. Oferta bez prowizji! Działka usługowa o powierzchni 14 668 m2. Teren utwardzony- asfalt, płyty betonowe, ogrodzony bezpośrednio przy drodze. Na.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł2 261 m² 437,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nowa oferta W biurze nieruchomości pepper house Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 2261 m (cała powierzchnia działki to 4522m , ale na sprzedaż jest połowa).

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł3 012 m² 730,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 3012 m , położona w spokojnej i zielonej części Chwaszczyna przy ul. Cichej - zaledwie 150 metrów od jeziora. To idealne miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł900 m² 1 666,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Jedyna w swoim rodzaju oferta - działka z bezpośrednim widokiem na jezioro. Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną położoną w spokojnej okolicy, na kameralnym osiedlu, które ma.

Szczegóły ogłoszenia

448 000 zł1 120 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka o pow. 1120 m2 położona w Chwaszczynie. Nieruchomość płaska, w kształcie prostokąta, zlokalizowana przy ulicy. W okolicy rozbudowujące się osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

3 949 000 zł9 382 m² 420,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Nieruchomość niezabudowana o powierzchni 19 961 m2. Część z tej nieruchomości o powierzchni 9382 m2 posiada przeznaczenie w mpzp - obiekty produkcyjne i zabudowa usługowa.

Szczegóły ogłoszenia

710 000 zł1 299 m² 546,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana na sprzedaż - chwaszczyno, gm. Żukowo Słoneczna | Wśród zieleni | Doskonała pod dom dwulokalowy Lokalizacja: chwaszczyno, tylko 3 km od granicy Gdyni i 3,5 km od Gdańska.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł1 049 m² 562,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka w Chwaszczynie przy ul. Kasztanowej! Lokalizacja gwarantuje nam spokój, ciszę i odpowiedni dystans od zgiełku centrum miasta, natomiast rozbudowująca się okolica zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

20 000 zł4 000 m² 5 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Oferta bez prowizji Utwardzona działka usługowa, budynek biurowo- socjalny 170m2, wiata magazynowa 200m2. Teren utwardzony- asfalt, płyty betonowe, ogrodzony bezpośrednio przy drodze. Na działce.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł1 519 m² 2,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

DO wynajęcia atrakcyjna działka W chwaszczynie przy ul. Gdyńskiej Działka w miejscowości Chwaszczyno na trasie Gdynia - Żukowo. Działka bezpośrednio przy ulicy Gdyńskiej z ekspozycją.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł1 050 m² 523,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Harmony Homes & Development zaprasza do zapoznania się atrakcyjnymi działkami budowlanymi na sprzedaż, położonymi w miejscowości Chwaszczyno. Szukasz miejsca, które łączy w sobie kameralny.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Świerkowa

Chwaszczyno,pomorskie

500 000 zł1 000 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż 2 działki budowlane o powierzchni 1000 m2 oraz 1 działka budowlana o powierzchni 1108 m2 pod zabudowę jednorodzinną. Działki położone w Chwaszczynie przy ul. Świerkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Świerkowa

Chwaszczyno,pomorskie

500 000 zł1 175 m² 425,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka o powierzchni 1175 m2, z wydanymi Warunkami Zabudowy na Dom Jednorodzinny dwulokalowy. Jest uchwalony mpzp w 2022roku potwierdzający Warunki Zabudowy W otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Gdyńska

Chwaszczyno,pomorskie

6 000 zł1 000 m² 6 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Utwardzony plac w centrum Chwaszczyna. Plac znajduję się przy głównej drodze krajowej nr 20. W sąsiedztwie sklep Biedronka i myjnia samochodowa. Podana cena jest ceną netto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Świerkowa

Chwaszczyno,pomorskie

440 000 zł1 000 m² 440 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż 3 działki budowlane o powierzchni 1000 m2 oraz 1 działka budowlana o powierzchni 1108 m2 pod zabudowę jednorodzinną. Działki położone w Chwaszczynie przy ul. Świerkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Chwaszczyno,pomorskie

649 000 zł1 202 m² 539,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana na osiedlu domów jednorodzinnych między jeziorami - wysockim I osowskim! Więcej zdjęć wraz z dokumentacją dostępne u pośrednika. Lokalizacja: nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona, ul. Kaszubska Droga

Chwaszczyno,pomorskie

1 100 000 zł1 177 m² 934,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka budowlana pod zabudowę mieszkaniową wielorodzinną z wydanymi Warunkami Zabudowy Na sprzedaż wyjątkowo atrakcyjna działka budowlana przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową wielorodzinną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Świerkowa

Chwaszczyno,pomorskie

446 000 zł1 115 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka budowlana w Chwaszczynie. Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana zlokalizowana w spokojnej części Chwaszczyna, przy ul. Świerkowej. Podstawowe informacje: powierzchnia działki :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Jadwigi

Chwaszczyno,pomorskie

550 000 zł1 050 m² 523,81 zł/m²

 

 

 

Chwaszczyno,pomorskie

4 555 600 zł13 016 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Wieniawskiego

Chwaszczyno,pomorskie

520 000 zł1 144 m² 454,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w bardzo atrakcyjnej lokalizacji, przy ulicy Wieniawskiego w Chwaszczynie, o powierzchni 1144 m2, nr 730/90. Położona jest blisko granicy z Gdańskiem - Osową. Dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Chwaszczyno,pomorskie

270 000 zł873 m² 309,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana nr 1272/4 położona w miejscowości Chwaszczyno przy ulicy Dobrzewińskiej o powierzchni 873 m2. Opis działki Działka ma zapewniony bezpośredni dostęp do drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Świerkowa

Chwaszczyno,pomorskie

990 000 zł3 300 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Świerkowa

Chwaszczyno,pomorskie

747 050 zł2 230 m² 335 zł/m²

 

 

 

Chwaszczyno,pomorskie

490 000 zł857 m² 571,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Media i kanalizacja w bramie. Działka budowlana o powierzchni 857m uzbrojona. Przedmiotem sprzedaży jest działka nr. 238/13 (zaznaczona w kółku na załączonym zdjęciu) Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Świerkowa

Chwaszczyno,pomorskie

373 525 zł1 115 m² 335 zł/m²

 

 

 

Chwaszczyno,pomorskie

560 000 zł1 144 m² 489,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w bardzo atrakcyjnej lokalizacji, przy ulicy Wieniawskiego w Chwaszczynie, o powierzchni 1144 m2, nr 730/9. Położona jest blisko granicy z Gdańskiem - Osową. Dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Rewerenda

Chwaszczyno,pomorskie

319 000 zł1 021 m² 312,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Mamy przyjemność zaprezentować atrakcyjną działkę o powierzchni 1021 m położoną w spokojnej, zielonej części Chwaszczyna. Idealna pod budowę wymarzonego domu jednorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Wieniawskiego

Chwaszczyno,pomorskie

499 000 zł1 144 m² 436,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana - Chwaszczyno k. Gdyni, w pobliżu jeziora Osowskiego Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w Chwaszczynie, tuż przy granicy z Gdańską Osową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Świerkowa

Chwaszczyno,pomorskie

399 999 zł1 115 m² 358,74 zł/m²

 

 

 

Chwaszczyno,pomorskie

250 000 zł769 m² 325 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działki budowlane położone w miejscowości Chwaszczyno przy ulicy Złotej o powierzchniach odpowiednio: nrm2 nrm2 nrm2 opis działek Działki mają zapewniony dostęp do drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Łąkowa

Chwaszczyno,pomorskie

470 000 zł1 800 m² 261,11 zł/m²