dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Chwaszczyno

179 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

179 ogłoszeń

Dom z garażem, ul. Mickiewicza

Chwaszczyno,pomorskie

2 230 000 zł174 m² 12 816,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:921 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom wolnostojący z pompą ciepłą oraz fotowoltaiką (9,4kw) lokalizacja: dom zlokalizowany jest w Chwaszczynie, na granicy Gdyni i Gdańska. Cicha i spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie

Chwaszczyno,pomorskie

490 000 zł857 m² 571,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Płaska działka z pełnym uzbrojeniem, blisko lasu - Chwaszczyno! lokalizacja: chwaszczyno to miejsce idealne dla osób które pragną spokoju ze świetnym dojazdem do centrum miasta. Dzięki temu ze.

Szczegóły ogłoszenia

9 284 000 zł18 568 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Niepublikowana dotąd oferta inwestycyjna działek budowlanych pod.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn Chwaszczyno

Chwaszczyno,pomorskie

15 000 zł500 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Atrakcyjna, nowa hala o funkcji magazynowo-produkcyjnej o powierzchni ok.1000m2 wraz z pomieszczeniami socjalnymi (szatnia, toaleta, prysznic,biuro). Hala znajduje się w Chwaszczynie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

890 000 zł866 m² 1 027,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Przestronna działka pod budowę przy jeziorze wysockim Idealna pod dom z gabinetem lub biurem | Unikalna lokalizacja - 50 m od tafli jeziora | Swoboda aranżacji | Dostęp do mediów | Pierwsza.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Chwaszczyno

Chwaszczyno,pomorskie

500 000 zł1 000 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferta dotyczy działek położonych w centrum Chwaszczyna. Lokalizacja gwarantuje nam spokój, ciszę i odpowiedni komfortowy dystans od zgiełku centrum miasta, natomiast prężnie rozbudowująca.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie

Chwaszczyno,pomorskie

719 000 zł3 240 m² 221,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Duża, płaska działka nieopodal jeziora w Chwaszczynie! lokalizaja: chwaszczyno to doskonała lokalizacja dla tych, którzy szukają ciszy i jednocześnie dogodnych połączeń z centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn, ul. Polna

Chwaszczyno,pomorskie

16 000 zł500 m² 32 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Oferta bez prowizji Nowa hala magazynowo - produkcyjna o powierzchni 500m2. Możliwość najmu również 1000m2 oraz placu utwardzonego. Nowy obiekt- konstrukcja stalowa, płyta warstwowa. Posadzka.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Oliwska

Chwaszczyno,pomorskie

725 000 zł105 m² 6 904,76 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2018

Wyjątkowe 105 m Z widokiem na jezioro stan deweloperski całe piętro Na sprzedaż przestronny, dwupoziomowy lokal mieszkalny o powierzchni 105 m , położony w kameralnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie

Chwaszczyno,pomorskie

259 000 zł826 m² 313,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kompleks działek z dobrym dojazdem do Trójmiasta- chwaszczyno! lokalizacja Chwaszczyno to doskonała lokalizacja dla osób ceniących ciszę i spokój, a jednocześnie wygodne połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka przemysłowa, ul. Gdyńska

Chwaszczyno,pomorskie

49 000 zł7 000 m² 7 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta bez prowizji Działka usługowa, utwardzona, ogrodzona. Do wynajęcia teren inwestycyjny, produkcyjny, składowy o łącznej powierzchni 1,3 ha z możliwości wydzielenia powierzchni pod.

Szczegóły ogłoszenia

Obiekt noclegowy, ul. Mickiewicza

Chwaszczyno,pomorskie

1 490 000 zł480 m² 3 104,17 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Czterokondygnacyjny dom o powierzchni 480 m2, położony na działce o powierzchni 500 m2 w Chwaszczynie. Pełni funkcję hostelu zapewniającego 50 miejsc noclegowych. Parter: - 3 pokoje, -.

Szczegóły ogłoszenia

Działka przemysłowa

Chwaszczyno,pomorskie

3 949 000 zł9 382 m² 420,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Nieruchomość niezabudowana o powierzchni 19 961 m2. Część z tej nieruchomości o powierzchni 9382 m2 posiada przeznaczenie w mpzp - obiekty produkcyjne i zabudowa usługowa.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie

Chwaszczyno,pomorskie

510 000 zł1 000 m² 510 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kompleks uzbrojonych działek w Chwaszczynie! lokalizacja: chwaszczyno to miejsce idealne dla ludzi ceniących dobrą komunikację z całym Trójmiastem (10min do obwodnicy trójmiejskiej), pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem, ul. Abrahama

Chwaszczyno,pomorskie

1 999 000 zł413,50 m² 4 834,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:746 m²

Wyjątkowa nieruchomość o ogromnym potencjale inwestycyjnym dom o powierzchni 330 m położony w centrum Chwaszczyna, na działce 746 m , w którym wydzielono cztery.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł1 201 m² 415,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Agencja westate zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną bądź zabudowę usługową. Zgodnie z uchwałą nr XXV/324/2020 rady miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Oliwska

Chwaszczyno,pomorskie

6 600 000 zł400 m² 16 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 400 m²

Ekskluzywna rezydencja nad Jeziorem Osowskim - luksus i natura blisko Gdańska! Takie oferty pojawiają się na rynku niezwykle rzadko - to prawdziwa perła wśród rezydencji w okolicach Gdańska.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Zaciszna

Chwaszczyno,pomorskie

700 000 zł1 108 m² 631,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana nad jeziorem Wysockim. Chwaszczyno przy granicy gdańskiej dzielnicy Osowa. Lokalizacja: oferowana działka położona jest na granicy Chwaszczyna i gdańskiej dzielnicy Osowa, 400m od.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Mickiewicza

Chwaszczyno,pomorskie

2 230 000 zł208 m² 10 721,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:921 m²

Na sprzedaż wyjątkowy, w pełni wykończony i umeblowany dom z 2023 roku o powierzchni całkowitej 208 m , położony na dużej działce 921 m . To solidna, prywatna inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn Chwaszczyno

Chwaszczyno,pomorskie

15 000 zł500 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia jest powierzchnia ok. 500 m2 w hali produkcyjno - magazynowej w Chwaszczynie k/gdyni. Do wynajęcia jest powierzchnia magazynowa ok. 500 m2 w hali produkcyjno - magazynowej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna, ul. Oliwska

Chwaszczyno,pomorskie

36 595 zł7 319 m² 5 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Oferta bez prowizji Utwardzona działka usługowa. Oferta bez prowizji. Działka usługowa o powierzchni 7 319 m2. Teren utwardzony- asfalt, płyty betonowe, ogrodzony bezpośrednio przy drodze. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Chwaszczyno,pomorskie

347 100 zł1 157 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka o powierzchni 1157 m2 położona na osiedlu domów jednorodzinnych w uroczym miejscu Chwaszczyna przy ulicy Polnej. Ziemia z niewielkim kątem nachylenia co czyni ją bardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Świętobora

Chwaszczyno,pomorskie

2 990 000 zł385,30 m² 7 760,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 576 m²

Dworek w otulinie lasu. Rezydencja położona jest w Chwaszczynie - 2,5km od ulicy Oliwskiej, 1,5km od plaży nad Jeziorem Wysockim, 2,5km od przystanku pkm Gdańsk Osowa. Trasa budowanej Obwodnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Gdyńska

Chwaszczyno,pomorskie

4 500 zł1 000 m² 4,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Przedmiotem najmu, jest hala z funkcją magazynową zlokalizowana przy trasie dk20. Hala ogrzewana. Prąd trójfazowy. Posesja ogrodzona. Miejsca postojowe w obrębie obiektu. Zapraszam na.

Szczegóły ogłoszenia

379 500 zł800 m² 474,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: działka budowlana w lesie - Chwaszczyno, ul. Mickiewicza (gm. Żukowo) Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 800 m , położona w malowniczej, leśnej.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł1 300 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Chwaszczyno. Działka pod budownictwo jednorodzinne! Działka w kształcie zbliżonym do prostokąta. Wymiary boków około: 34,5 m; 78 m; 18 m; 76,5. Działka jest zlokalizowana w rejonie.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł1 038 m² 288,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość w doskonałej lokalizacji oraz znacznym potencjale inwestycyjnym. Przedmiotem oferty jest działka budowlana numer 1272/3 o powierzchni 1038.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Węglowa

Chwaszczyno,pomorskie

495 000 zł1 375 m² 360 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy działkę o powierzchni 1375 m2 w samym centrum Chwaszcyna. Znakomita lokalizacja przy ulicy Węglowej. Działka w Księdze Wieczystej posiada status , bp" - Zurbanizowane tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, ul. Gdyńska

Chwaszczyno,pomorskie

50 zł/m²60 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Oferta bez prowizji Biuro 60m2, odświeżone, gotowe do wprowadzenia. Biuro składa się z pokoju biurowego, kuchni oraz sanitariatów. Możliwość najmu również magazynu. Biuro położone.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący, ul. Majkowskiego

Chwaszczyno,pomorskie

1 969 000 zł289,51 m² 6 801,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:787 m²

Przedmiotem oferty jest starannie zaprojektowany oraz wykończony wysokiej klasy materiałami, dwukondygnacyjny, podpiwniczony dom wolnostojący z 2007 r, o powierzchni użytkowej prawie 290m3 (.

Szczegóły ogłoszenia

707 000 zł1 005 m² 703,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 1005 m w Chwaszczynie lokalizacja Chwaszczyno to dynamicznie rozwijająca się miejscowość położona w województwie pomorskim, w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł1 024 m² 389,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana położona w Chwaszczynie, w kameralnej i zielonej części miejscowości, w rejonie ul. Świerkowej. Działka o powierzchni 1024 m (nr 704/173).

Szczegóły ogłoszenia